משולחנו של המנכ''ל

חברות וחברים יקרים,

בימים אלה סיכמנו את תכנית העבודה הרב־שנתית המעודכנת של הארגון לחמש השנים הקרובות, לאחר שורה של דיונים ובחינת הצרכים בהיבטים השונים. אנו שוקדים כל העת על הרחבת מקורות התרומות בארץ ובחו"ל, דבר אשר יעניק לנו
מרחב תמרון רחב יותר ואפשרות הגדלת השירותים. אנו נמצאים בעיצומם של סיכומי שנת העבודה 2016 , מהם עולה כי הגענו להישגים משמעותיים בהיקף גיוס התרומות בשנה החולפת, תוצאה של עבודה מאומצת של קרן נכי צה"ל ואגודת
הידידים בישראל. פעילות זו אשר נושאת פרי מתבצעת על ידי אנשים מסורים אשר רואים שליחות בעבודתם ועל כך הערכתנו הגדולה.

בהקשר זה אבקש לשלוח תודה מעומק הלב לזוג, ד"ר מרים ומר שלדון אדלסון, אשר תרמו 160 קלנועיות לנכי צה"ל. באחרונה, נערכו בבתי הלוחם אירועים מרגשים, בהם חילקנו קלנועיות לחברים שעמדו בקריטריונים שנקבעו לצורך כך. רשמים מלאים על חלוקת הקלנועיות ניתן לקרוא בגיליון זה. אני משוכנע שעבור מקבלי הקלנועית מדובר לא רק במחווה ראויה, אלא גם בשיפור ניכר בתחום הניידות ובאיכות החיים.

אני שמח גם לבשר, כפי שעדכנתי בגיליון הקודם, כי במסגרת פעילותנו להרחבת השירותים בפריפריה, סיכמנו, בשיתוף משרד הביטחון, על תחילת פעילות סדירה של החברים באזור טבריה וסביבתה במרכז התרבות, החברה והספורט "בית איל"
בקיבוץ אשדות יעקב מאוחד. הסכם זה יאפשר ליותר מאלף בתי אב אשר מתגוררים באזור לקחת חלק בפעילות הענפה במקום, במחיר מסובסד.

אנו נמשיך לפעול עבורכם באחריות, במקצועיות ובשיקול דעת. רעשי רקע וגורמים שפועלים מתוך אינטרס צר וזר אמנם מטרידים, אך לא יסיתו אותנו לרגע מפעילותנו.

בברכה,
תא"ל (מיל') חיים רונן
מנכ"ל ארגון נכי צה"ל